The Suicide Squad’ın Vizyon Tarihi Şimdilik Değişmeyecek

The Suicide Squad’ın Vizyon Tarihi Şimdilik Değişmeyecek 23 Nisan 2020

Yeni “The Suicide Squad” filminin yönetmeni James Gunn’a göre filmin vizyon tarihinde hiçbir aksama olmayacak. DC evreninin kötü karakterlerini bir araya toplayan yeni “The Suicide Squad” filminin yönetmeni James Gunn’ın yaptığı açıklamaya göre vizyon tarihinde hiçbir değişiklik olmayacak. Koronavirüs salgınından dolayı çoğu yapım vizyon tarihinde değişiklik yaparak erteleme yoluna gitti. Salgı...

Yeni “The Suicide Squad” filminin yönetmeni James Gunn’a göre filmin vizyon tarihinde hiçbir aksama olmayacak.

DC evreninin kötü karakterlerini bir araya toplayan yeni “The Suicide Squad” filminin yönetmeni James Gunn’ın yaptığı açıklamaya göre vizyon tarihinde hiçbir değişiklik olmayacak. Koronavirüs salgınından dolayı çoğu yapım vizyon tarihinde değişiklik yaparak erteleme yoluna gitti. Salgın sadece vizyon tarihlerini değil yapım aşamasındaki filmleri de etkiledi. Çekimleri durdurma kararı alan veya yapımını tamamen durduran filmlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Hollywood’un içinde bulunduğu durumdan ne zaman çıkacağı hala belirsizliğini korumasına rağmen James Gunn Twitter hesabından yaptığı açıklamada takipçilerini sevindirdi.

Gunn, Twitter üzerinden cevapladığı soruda “The Suicide Squad”ın planlandığı şekilde ilerlediğini ve “şimdilik” vizyon tarihinde herhangi bir değişiklik olmadığını açıkladı. Yeni “The Suicide Squad” filminin, 2016’da vizyona giren ve büyük bir gişe başarısı yakalayan “Suicide Squad (2016)” devamını mı yoksa öncesini mi konu alacağı henüz belli değil.

James Gunn açıklamasındaki en önemli detay “şimdilik” oldu. Herhangi bir gecikme yaşanmazsa film Ağustos 2021’de vizyona girecek. 

 

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha