Spider-Man: Into The Spider-Verse’ün Devamı İçin Çalışmalar Başladı

Spider-Man: Into The Spider-Verse’ün Devamı İçin Çalışmalar Başladı 12 Haziran 2020

“Spider-Man: Into The Spider-Verse” filminin devam edeceği kesinleşmişti, yapılan açıklamalara göre devam filminin yapımına başlandı. Koronavirüs salgını nedeniyle film çekimleri durdu, stüdyolar çekimlere devam etmek için salgınının gidişatını yakından takip ediyor. Ancak bu durum animasyon filmler için geçerli değil. Elinizin altında doğru ekipman varsa, uzaktan çalışarak animasyonları hazırl...

“Spider-Man: Into The Spider-Verse” filminin devam edeceği kesinleşmişti, yapılan açıklamalara göre devam filminin yapımına başlandı.

Koronavirüs salgını nedeniyle film çekimleri durdu, stüdyolar çekimlere devam etmek için salgınının gidişatını yakından takip ediyor. Ancak bu durum animasyon filmler için geçerli değil. Elinizin altında doğru ekipman varsa, uzaktan çalışarak animasyonları hazırlayabilir, uygun sahneleri kurgulayabilirsiniz.

“Spider-Man: Into The Spider-Verse”ün baş animasyon sanatçısı, Nick Kondo Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre devam filminin yapımına başladıklarını duyurdu. Donanımlı bir ekiple koordine şekilde ilerleyen devam filminin duyurusunu, “İşte ilk gün!” yorumuyla paylaşan Kondo, Spider-Man hayranlarını sevindirdi. Yorumla birlikte görünen kısa videoda çeşitli örümcek logoları ve 2022 tarihi dikkat çekiyor. Nick Kondo'nun Twitter gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

Yönetmenliğini Joaquim Dos Santos’un yaptığı ve senaryosunu Dave Callaham’ın hazırladığı devam filminin konusu ise henüz açıklanmış değil. Filmin Ekim 2022’de vizyona girmesi planlanıyor.

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha