Ryan Reynolds Dragon’s Lair Uyarlamasında!

Ryan Reynolds Dragon’s Lair Uyarlamasında! 02 Nisan 2020

Küresel virüs salgını nedeniyle birçok proje ve yapımın durdurması veya iptal edilmesi haberlerine alıştığımız son günlerde, iç açıcı bir haber Ryan Reynolds’dan geldi. Ryan Reynolds, 1980’lerin klasik oyunu Dragon’s Lair’ın Netflix uyarlaması için çalışmalara başladı. Oyunun haklarını bir yıllık zorlu süreç sonunda almayı başaran Netflix, Ryan Reynolds ile de hem yapım şirketi olarak hem de ba...

Küresel virüs salgını nedeniyle birçok proje ve yapımın durdurması veya iptal edilmesi haberlerine alıştığımız son günlerde, iç açıcı bir haber Ryan Reynolds’dan geldi.

Ryan Reynolds, 1980’lerin klasik oyunu Dragon’s Lair’ın Netflix uyarlaması için çalışmalara başladı. Oyunun haklarını bir yıllık zorlu süreç sonunda almayı başaran Netflix, Ryan Reynolds ile de hem yapım şirketi olarak hem de başrol olarak anlaşmaya vardı.

1983’te Rick Ryer ve Don Bluth tarafından yaratılan film-tarzı animasyonu ile dikkat çeken “Dragon’s Lair”, Dirk adında bir şövalyenin esir tutulan prensesi kötü kalpli ejder Singe ve büyücü Mordroc’un elinden kurtarmasını konu alıyor.

Senaryosunu, “The Lego Movie”den tanıdığımız Dan Hageman ve Kevin Hageman’ın üstleneceği projenin yapımına ne zaman başlanacağı henüz belli değil.

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha