Fede Alvarez’den Yeni Zombi Filmi

Fede Alvarez’den Yeni Zombi Filmi 23 Nisan 2020

Fede Alvarez yeni bir zombi filmi üstünde çalışmalara başladı. “Dünya kitlesel, ölümcül bir virüsün pençesinde…” Nerdeyse her zombi filminin temelini oluşturan bu konsepte daha çok yaklaştığımız içinde bulunduğumuz günlerde Fede Alvarez yeni bir filmin yapımına başladığını duyurdu. “Don’t Breathe” ve “Evil Dead (2013)” gibi yapımlarla tanınan yönetmen yeni zombi filminin çalışmalarına başladı. ...

Fede Alvarez yeni bir zombi filmi üstünde çalışmalara başladı.

“Dünya kitlesel, ölümcül bir virüsün pençesinde…” Nerdeyse her zombi filminin temelini oluşturan bu konsepte daha çok yaklaştığımız içinde bulunduğumuz günlerde Fede Alvarez yeni bir filmin yapımına başladığını duyurdu.

“Don’t Breathe” ve “Evil Dead (2013)” gibi yapımlarla tanınan yönetmen yeni zombi filminin çalışmalarına başladı. “16 States” isimli yeni film, bir annenin kitlesel bir zombi istilası sırasında ailesine ulaşmaya çalışmasını anlatıyor.

Lionsgate yapımı filmin çalışmalarına koronavirüs salgınından hemen önce başlandı. Tüm projenin uzaktan çalışılarak yönetildiği yapımın senaryosu John Requa ve Glenn Ficarra tarafından yazılıyor. Ancak içinde bulunduğumuz karantina süreci nedeni ile diğer yapımlar gibi "16 States" de çekimlerin başlaması için bir süre bekleyecek.

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha