Dune Filmine İlk Bakış

Dune Filmine İlk Bakış 23 Nisan 2020

Denis Villeneuve’nin yönetmenliğini yaptığı “Dune”dan ilk görüntüler paylaşıldı. Ünlü bilim-kurgu serisi Dune’un yeni çekilen filminden herhangi bir bilgi ya da görüntü için çok uzun zamandır bekliyorduk. Yönetmenliğini Denis Villeneuve’nin yaptığı filmin başrolünde Timothée Chalamet bulunuyor. Yayınlanan fotoğrafta Atreides (Timothée Chalamet), düşünceli bir şekilde yürüdüğü görülüyor. Evet yü...

Denis Villeneuve’nin yönetmenliğini yaptığı “Dune”dan ilk görüntüler paylaşıldı.

Ünlü bilim-kurgu serisi Dune’un yeni çekilen filminden herhangi bir bilgi ya da görüntü için çok uzun zamandır bekliyorduk. Yönetmenliğini Denis Villeneuve’nin yaptığı filmin başrolünde Timothée Chalamet bulunuyor.

Yayınlanan fotoğrafta Atreides (Timothée Chalamet), düşünceli bir şekilde yürüdüğü görülüyor. Evet yürüdüğü yer hiç de kavrulmuş bir çöl olan Dune Gezegeni Arrakis’e benzemiyor. Bunun nedeni Atreides’in bu sahnede hala kendi gezegeni olan Caladan’da olması. Ailesi ile birlikte Arrakis’e gitmeden ve hayatı tamamen değişmeden önceki hali ile görünen Atreides, her şeye rağmen serinin hayranlarını sevindirmişe benziyor.

Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Josh Brolin ve Jason Momoa gibi isimlerin de kadrosunda barındıran “Dune” için planlanan vizyon tarihi 18 Aralık 2020 olarak belirlendi.

  • Beğen
    0
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha