Disney’den Robin Hood Hamlesi

Disney’den Robin Hood Hamlesi 23 Nisan 2020

Disney 1973 yapımı “Robin Hood” çizgi filmini, “live-action” olarak tekrar çekmek istiyor. Bilgiç bir tilkinin Robin Hood, bir ayının Küçük John ve bir aslanın Kral Richard’ı canlandırdığı 1973 yapımı Robin Hood çizgi filmini “live-action” halinde tekrar çekmek isteyen Disney proje üzerinde çalışmalara başladı. Her ne kadar böyle bir filmin düşüncesi eğlenceli dursa da tamamen hayvanlardan oluş...

Disney 1973 yapımı “Robin Hood” çizgi filmini, “live-action” olarak tekrar çekmek istiyor.

Bilgiç bir tilkinin Robin Hood, bir ayının Küçük John ve bir aslanın Kral Richard’ı canlandırdığı 1973 yapımı Robin Hood çizgi filmini “live-action” halinde tekrar çekmek isteyen Disney proje üzerinde çalışmalara başladı. Her ne kadar böyle bir filmin düşüncesi eğlenceli dursa da tamamen hayvanlardan oluşan bir film kadrosuna, animasyon ile insan rolü yaptırıp gerçek dünyaya uyarlamak biraz zorlayıcı olacak gibi görünüyor.

Yönetmenliğini Carlos Lopez Estrada’nın yapacağı filmin senaryosunu ise Kari Granlund yazacak. Tabi ki söz konusu yeni bir film yapımı olunca koronavirüs salgınının geçmesinin ardından çekimler başlayacak.

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha