Batman'in vizyon tarihi erteleniyor mu?

Batman'in vizyon tarihi erteleniyor mu? 27 Mart 2020

The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves, corona virüsü (covid-19) salgını nedeniyle film ekibinde çalışanların sağlığını korumak için prodüksiyona ara verdiklerini açıkladı.

Batman filmi de corona virüsü (covid-19) salgınından etkilendi. Yönetmen Matt Reeves, filmin prodüksiyonuna salgın sebebiyle ara verildiğini açıkladı. Yönetmenin Twitter gönderisinde paylaştığı karar, akıllara filmin vizyon tarihinin de etkilenebileceği ihtimalini getiriyor.

Yes, we have shut down till it is safe for us all to resume… Everyone safe for the moment, thank you for asking, and stay safe too… https://t.co/wDhlYtphlm

— Matt Reeves (@mattreevesLA) March 25, 2020

Yeni Batman filmi ne zaman çıkacak?

DC’nin popüler kahramanı Batman, her filmiyle kitleleri ekrana bağlamayı başarmıştı. Geçmişte karakterin, Micheal Keaton ve Christion Bale gibi oyuncular tarafından canlandırıldığını görmüştük, Jack Nicholson, Joaquin Phoenix ve Heath Ledger gibi unutulmaz oyuncuların da sinema tarihine adını kazıyan Joker performanslarını izlemiştik.

Netflix, dışarı çıkanları spoiler ile tehdit ediyor! Netflix, dışarı çıkanları spoiler ile tehdit ediyor!

Netflix, corona virüsü salgını sırasında insanların evlerinde kalması için oldukça ilginç bir yönteme başvurdu. Netflix spoiler vermeye başlayacak kullanıcıları evde kalmaya teşvik ediyor...

Micheal Keaton

En son Ben Affleck, Batman olarak karşımıza çıkmıştı. Yeni filmde ise siyah kanatları takacak bir diğer isim, Twilight serisinden tanıdığımız Robert Pattinson. Ayrıca Zoe Kravitz ve Andy Serkis gibi isimlerin de kadroya dahil olduğu biliniyor.

Robert Pattinson

Yeni filmin hikayesiyle ilgili detaylar henüz bilinmese de söylenenlere göre, Kara Şövalye’nin gençlik yıllarını anlatacak. Reeves, yeni filmin, Frank Miller ve David Mazzuccelli yapımı 1987 tarihinde yayımlanan “Birinci Yıl” isimli çizgi roman ile bağlantı taşıdığını açıklamıştı.

25 Haziran 2021 tarihinde gösterime girmesi planlanan film, prodüksiyonuna ara verildiği için ertelenme ihtimaliyle karşı karşıya.

  • Beğen
    0
300x250 Reklam Alani
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha